Sectie-indeling Wijkgemeente Ichthus per 01-09-2016

U kunt hier vinden welke ouderling er in uw wijk pastoraal verantwoordelijk is.

Het dorp Strijen is geografisch verdeeld in twee wijken, wijkgemeente 1 en wijkgemeente Ichthus.
Elke wijk is weer onderverdeelt in secties. Een sectie is een deel van het dorp en bestaat uit een aantal straten in Strijen, Mookhoek, Strijensas, 's-Gravendeel.
Ook zijn er aan een aantal secties straten toegevoegt waarin gemeenteleden wonen die zich vanuit wijkgemeente 1 hebben laten overschrijven naar wijkgemeente Ichthus.

Contact met de kerkenraad: 

Sectie 1:
Ouderling: A. (Ria) Hitzerd-van der Pligt - 6743573 -
Straten: Binnensingel, Boomgaard, Lange Meet, Omloop, P. de Jongstelaan, Maasdam

Sectie 2:
Ouderling: L.P. (Leen) Butter - 6743160 -
Bezoekbroeder: J.L.A. (Lambert) van der Giessen - 6741555 -
Straten: Bloesemhof, Boomdijk, Broekseweg, Gleede, Groene Zoom, De Meeren, Kloosterweg, Meeuwweg, Noordstraat, Oud Bonaventurensedijk, Oudendijk, Westmaas, Heinenoord
Overgeschrevenen vanuit wijk 1: Groot Cromstrijensedijk

Sectie 3:
Ouderling: T.M. (Teun) Andeweg 6744108 -
Straten: Julianastraat (oneven), Nassaustraat, Oude Havenweg, Schoolstraat
Overgeschrevenen vanuit wijk 1: Achterstraat, Beatrixstraat, Bongerdhof, Boompjesstraat, Boskade, Boskwartier, Bosweg, Dam, Emmastraat, Julianastraat (even), Kerkstraat, Land van Essenweg, Maalderij, Molenstraat, Nieuwe Haven, Schelpweg, Schenkeldijk, Spui, Steenplaats, Weelsedijk, Wielweg 

Sectie 4:
Ouderling: A.L. (Ad) Hitzert - 6744146 -
Bezoekbroeder: L.J. (Bert) Priem - 6744106 -
Straten: Bernhardstraat, Groene Kruisstraat, Irenestraat, Margrietstraat, Marijkestraat, Prins Clausstraat, Prins Hendrikstraat, Talmastraat, Thorbeckestraat, Troelstrastraat, Willem de Zwijgerstraat

Sectie 5:
Ouderling: vacant
Bezoekbroeder: N.J. (Nico) Moret - 6741511 -
Straten: Buiteneinde, Chr. Huijgenstraat, de Striene, Handelsstraat, Industriestraat, Keizersdijk, Molenweg, Molenwegje, Nieuwestraat, Nijverheidsstraat, Trambaan, Waleweg, Walewegje, Puttershoek en Numansdorp

Sectie 6:
Ouderling: Vacant
Bezoekbroeder: N.J. (Nico) Moret - 6741511 -
Overgeschrevenen vanuit wijk1: AA Meerenburgstraat, Aleida van Strijenstraat, Ansfriedstraat, De Vredenburg, Diepenhorstweg, Doornbos, Fruitgaard, Gertrudishof, Hilsondusstraat, Hofstee, 't Hoogt, Kleine Loohof, Lambertusstraat, Lestevenonstraat, Loogors, PC Spruytstraat, Regenboog, Stoop van Strijenstraat, Strienemonde, Tienhond, Van Esschenplantsoen, Van Gaesbeekstraat, Viermorgen

Sectie 7:
Ouderling: H.B. (Huib) Batenburg - 674-3628
Straten: Griendstraat, Kreekstraat, Kromme Elleboogseweg, Lange Dam, Schaweg, Strijensedijk, Viskilstraat, Boomdijk, De Wacht, Lagedijk, Lokkenstraat, Melkweg, Zweedsestraat (Mookhoek), 's-Gravendeel

Sectie 8:
Ouderling: W. (Wilko) Vergeer - 6743844 -
Bezoekbroeder: T.J. (Teun) de Heus - 6743695 -
Overgeschrevenen vanuit wijk 1: Brandgansstraat, Buizerdstraat, Fazantenpad, Gruttostraat, Karekietstraat, Kemphaanpad. Kievitstraat, Kolgansstraat, Kwartelstraat, Leeuwerikstraat, Maalderij, Meerkoetstraat, Merelsingel, Ooievaarsstraat, Patrijsstraat, Plevierstraat, Reigerstraat, Rietgansstraat, Roerdompstraat, Scholeksterstraat 

Sectie 9:
Ouderling: C. (Corrie) van Houwelingen-Hoogvliet - 6742697 -
Straten: Breedveldstraat, Meeuwenoordseweg, Noord Kavelsedijk, Ronduitstraat, Schenkeldijk, Zweedsestraat ('s-Gravendeel)
Overgeschrevenen vanuit wijk 1: Kooilandsedijk, Mariapolder, Strijen-Sas

Sectie 10:
Ouderling: J.H. (Rianne) Van der Heijden - 6744064 -
Bezoekteam Apollowijk:
A. van Santen-Spruijt - 6744551
J. Siegersma-Poppeliers - 6742288
J. Terlouw - 6760184
J.J. de Vos - 6744223
Bezoekteam Zorgcentrum "De Hoge Weide" Grote Weel:
G. (Truus) van der Hoek-Kruithof, M.A. (Maaike) Hofman-van Santen, A.K. (Ali) Korbijn-van Everdingen
Straten: Apollostraat, Saturnusstraat, Sportlaan, Grote Weel en Oud-Beijerland